• Yeni Kız
100 adet/grup 0.3dB FTTH SC APC tek modlu fiber optik SC APC hızlı bağlantı SC APC FTTH Fiber Optik hızlı Bağlayıcı CATV için

100 adet/grup 0.3dB FTTH SC APC tek modlu fiber optik SC APC hızlı bağlantı SC APC FTTH Fiber Optik hızlı Bağlayıcı CATV için

Rating 
₺ 50.09
₺ 55.65
-10 %

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

1. FTTH projesi kullanılabilir2. alan kurulabilir3. Insert kaybı daha az 0.5d B4. Metal V-şekli kavite de çalışabilir yüksek ve düşük sıcaklık5. kurulum daha az 1 dakika6. güvenilir ve üstün optik performans7. kablo Çekme testi ile uyumludur Telcordia GR-326-CORUygulama : 1. dağıtım çerçeveleri2. bakım veya acil restorasyon fiber ağları3. Patch paneller4. FTTH Satış Mağazaları5. alan kelimeÖĞETeknik ParametrelerIçin uygulanabilirSaplama kablo/kapalı ortam kablosu0.9mm Sıkı Tampon Fiber, 2.0mm, 3.0mm saplama kabloOptik elyaf çapıSM (9/125), MM (50/125, 62.5/125)125μm (657 A & 657 B)Sıkı tampon çapı250μmFiber moduTek moduÇalışma süresi100 s hakkında (hiçbir elyaf kesme)Ekleme kaybı≤ 0.3d B (1310nm ve 1550nm)Geri dönüş kaybı> 50db (PC),> 55db (UPC),> 65db (APC)Sabitleme gücü çıplak fiber> 5 NSabitleme gücü çıplak fiber tutucu> 10 NÇekme dayanımı> 50 NKullanarak sıcaklık-40 ~ + 75 °COn-line çekme dayanımı (20 N)IL ≤ 0.5d B RL ≤ 5d BMekanik dayanıklılık (500 kez)IL ≤ 0.5d B RL ≤ 5d BDamla-off testi (Drop-off yükseklik 4 m, başına bir kez yön, tamamen 3 kez)IL ≤ 0.
1. eğer mal transit hasar, Alıcılar 14 Gün içinde iade Edebilirsiniz, biz Yeni öğe ile Değiştirin hasarlı öğe aldıktan sonra. Geri öğeyi gönderilen Önce lütfen bize Ulaşın
2. tüm cep telefonları Telefonları Temel 1 Yıl Satıcılar Garanti ile Birlikte Gelir, 1 Yıl içinde kusurlu madde ve Donanım değiştirmeniz gerekiyor, biz ekstra Şarj withour değiştirilmesi teklif (kargo ücreti dahil) biz Kusurlu madde Aldıktan sonra.
3. sonra Arızalı öğe varsa 1 Yıl, Alıcılar hala geri göndermek, biz tedarikçiler irtibata veya Fabrikada için Garanti. Alıcılar Olabilir yerine öğeyi yeniden göndermek Için Nakliye ücreti ödemek Gerekir.

Biz yüksek mükemmellik standartlarını korumak ve % 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz! Olumlu Geribildirim bizim için çok önemli, ama eğer Olumlu bir Geribildirim istemiyorum. Biz irtibata geçebilirsiniz umuyoruz bize vermek önce hemen bize bir nötr veya negatif geribildirim, böylece bizimle temasa geçmenizi rica. Çok teşekkür ederim!;)

1. biz başarılı olmak için müşteri memnuniyeti bağlıdır. Bu nedenle, geribildirim son derece önemlidir. 2. bizim öğeler memnun iseniz, bize olumlu bir geribildirim bırakın lütfen. Biz daha sonra size bir olumlu geribildirim bırakacaktır.
3. herhangi bir olumsuz ya da nötr geribildirim ayrılmadan önce bize ulaşın. Biz sizinle en kısa sürede herhangi bir sorunları çözmek için.
Biz iş 6 Gün bir hafta 7 : 00-23 : 00 pazartesi-Pazar Pekin Zaman.
Daha fazla sorular için, lütfen aşağıdaki irtibata wechat : Cep & whatsapp : 0086 18318052632 Sizin iş için teşekkürler!

Ana özellikler

Marka Adı:
Joinwit
Lif Tipi:
Tek Modlu
Ürün Uzunluğu:
1m
Uyumlu:
Özelleştirilmiş Markalar,Tn-Glc,Ubiquiti,TP-link
Model Numarası:
FTTH Fiber Optic Fast Connector
boyut:
20cmx20cmx20cm
Bağlayıcı Tipi:
Hibrid
Storage Temperature:
25 ~+85
Repeatability:
Mode:
single mode, multimode
Diameter:
0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, Others
Durability:
500 Times

Müşteri seçim