• Yeni Kız
5 adet 3 M Yuvarlak Süper Güçlü Çift Taraflı Siyah Köpük Ped Montaj Yapıştırıcı 60mm

5 adet 3 M Yuvarlak Süper Güçlü Çift Taraflı Siyah Köpük Ped Montaj Yapıştırıcı 60mm

Rating 
₺ 1.89
₺ 2.36
-20 %

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

-8.99/piece-3.73/piece-6.35/piece-2.29/piece5 adet 3 M Yuvarlak Süper Güçlü Çift Taraflı Siyah Köpük Ped Montaj Yapıştırıcı 60mm
Özellikler :
3 M Süper Güçlü Otomotiv Ek Bant korur pervaz, trim, ve amblemler to araç gövde no mess. neden matkap veya tutkal olduğunda kullanabilirsiniz basit, temiz 3 M Süper Güçlü Otomotiv Ek Bant? Çok kolay. Sadece boyutuna kesin ve yerine basın. Karışıklık ve delik yok. 3 M Süper Güçlü Otomotiv Ek Bant sağlar güçlü, güvenli bağ araç.
Gerçekten, ön taraftaki bir etiket için önceden delinmiş olmayan araçlara dekoratif plaka takmak için 3m bant kullanmanızı öneririz. 3m süper güçlü otomotiv ek bant, karşılaşılan herhangi bir yol veya hava koşulunda güvenli bir şekilde tutar aracı.
Önce 3 M Süper Güçlü Otomotiv Ek Bant, emin olun her iki yüzeyler. temiz. Herhangi bir yağ veya balmumu, bandın bağlanma kabiliyetini azaltacaktır. Her iki yüzeyi izopropil alkol ile temizleyin. Ardından, istenen alana uyacak şekilde bandı kesin ve yerine basın. Şimdi kalıplama veya amblemi araca takın.
Kullanımı 3 M Süper Güçlü Otomotiv Ek Bant güvenli metal veya plastik amblemler boya, kauçuk profiller boya, kauçuk plastik; 3 M Bant sağlar süper güçlü tutun neredeyse bir otomotiv yüzey.
Paket İçeriği : 5 adet 3 M Yuvarlak Süper Güçlü Çift Taraflı Siyah Köpük Bant Pedi "Çapı 60mm
1.5mm X 60mm yuvarlak
Herhangi bir sorunuz varsa, trademanager veya mesajlar aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz, her zaman burada olacağız ve tüm sorularınızı ilk defa cevaplayacağız.

Ana özellikler

Marka Adı:
YOUKILOON
Model Numarası:
SS499
boyut:
60mm
diy malzemeleri:
elektrik
Adet sayısı:
5 Pieces
paket:
Çanta
Tipi:
Tape
uygulama:
Tape

Müşteri seçim